16.3.2018 Noc v knihovně pro dospělé a koncert kapely Black Bottom

V pátek večer 16.3.2018 od 19.30 hodin odstartovala naše největší akce první poloviny letošního roku, Noc v knihovně pro dospělé. A dopadla skvěle!  Domů jsme se rozcházeli v sobotu takřka nad ránem. Koncert kapely Black Bottom byl opravdu moc pěkný. V galerii zazněla spousta známých, ale i neznámých písniček všech hudebních žánrů. Všichni přítomní se mnou budou jistě souhlasit, že se celý večer skvěle bavili. Úžasná byla fashion show, dobová módní přehlídka, která sklidila zasloužený potlesk. Mnozí si tím připomněli filmy pro pamětníky a noblesní módu nejen krásných šatů, ale i klobouků a rukaviček, která se v té době nosila. A tak se chvílemi soutěžilo, hrálo, zpívalo a tančilo dlouho do noci. Dokonce došlo i o půlnoci na verniáž výstavy keramiky, která bude k vidění v knihovně do 30.dubna 2018. Akce se vydařila, a tak bych touto cestou moc ráda poděkovala nejen všem přítomným, ale i vedení městyse Malšice za podporu celé akce a všem těm, kteří svou pomocí celou akci podpořii a přispěli tak k jejímu zdaru.

***********